Opis

Zapraszamy serdecznie do naszego obiektu. Budynek jest położony 50 m od morza przy zejsciu na plażę, w spokojnej okolicy.

W pobliżu znjadują sie sklepy, reustaracje, smażalnie, wypożyczalnie gokartów.

W naszym obiekcie oferujemy Państwu pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe a także pomieszczenie typu studio. Wszystkie pokoje posiadają łazienki.

W pokojach znajdują się naczynia czajnik, sztućce, telewizor, lodówka.

W budynku znajduje sie aneks kucheny z mikrofalą dla gości, huśtwki dla dzieci, grill betonowy ogólno dostepny, posiadamy darmową sieć Wi-Fi.

Pokoje na parterze posiadają odzielne wejscia, przy pokojach znajdują sie krzesła ogordowe. Oferujemy również miejce postojowe dla samochodów.

Wyposażenie

Wszystkie pokoje posiadją łazienki. W pokojach znajdują się naczynia, czajnik, sztućce, telewizor, lodówka.

Pokoje na parterze posiadają własne wejście. 

Cennik

od 50 zł za osobę do 80 zł za osobę, w zależności od terminu pobytu.

Wyślij zapytanie

Pokoje Hangre

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "HANGRE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Mieczykowa 91, 65-012, Zielona Góra, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.1357 wyświetleń w 2023r.
Pokoje Hangre

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu miedzywodzie.net.pl

+48 600 799 570
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00