Plaża w Międzywodziu - kąpieliska strzeżone, zejścia na plażę dl

  • location_on Międzywodzie, ul. undefined
Plaża w Międzywodziu

Plaża - piaszczysta i szeroka plaża zachęca do kąpieli morskich i słonecznych. Przy plaży dość wysokie wydmy z lasami sosnowo-świerkowymi. Na wydmie znajduje się kawiarnia z tarasem widokowym. Na plaży w sezonie letnim jest wydzielane niewielkie, strzeżone kąpielisko. Dzieci mogą tu poskakać na dmuchanej trampolinie, a dorośli skorzystać z oferty plażowego baru.

Kąpielisko strzeżone w Międzywodziu:
  • Na plaży w Międzywodziu wydzielone zostało kąpielisko strzeżone przez ratowników WOPR. 
  • Kąpielisko znajduje się pomiędzy zejściami od ul. Westerplatte i ul. Szkolnej i czynne jest od w godzinach od 9.00 do 17.00. 
  • Sezon kąpielowy rozpoczną się 15.06, a kończy się 15.09. 
  • Na terenie kąpieliska ustawione zostały kosze na śmieci i toalety.  
  • Na obszarze strzeżonym obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt domowych. 

Największym atutem Gminy Dziwnów jest prawie osiemnaście kilometrów szerokich, piaszczystych i czystych plaż. W roku 2013, po spełnieniu wielu skomplikowanych procedur, Dziwnów, Dziwnówek i Międzywodzie, otrzymały certyfikat "Błękitna Flaga", świadczący o najwyższym standardzie kąpielisk.

Zejścia na plażę..

W Międzywodziu zlokalizowane są dwa zejścia na plażę, które są przystosowane dla wózków dziecięcych oraz inwalidzkich. Znajdują się one przy ulicy: Zwycięstwa (blisko centrum), oraz na wysokości Plażowej (na zachodnim skraju miejscowości).

Ostatnia aktualizacja - luty 2020
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.miedzywodzie.net.pl nie odpowiada.

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0