Opis
OFERTA LATO 2023 !! Ostatnie wolne terminy !!
ANIMACJE DLA DZIECI --- BAWIALNIA --- PLAC ZABAW
Holiday Point Międzywodzie to nowy kameralny ośrodek 13 domków letniskowych otwarty w maju 2021 r. , który zlokalizowany jest w centrum Międzywodzia - zaledwie 4-5 min. od pięknej piaszczystej plaży.
HOLIDAY POINT - wakacyjny punkt nad Bałtykiem
Domki Premium z tarasem o powierzchni 67m2 dla max 6 osób wykończone w wysokim standardzie składają się z :
- salonu -> rozkładany wypoczynek, tv 42" ze smartem z podglądem live na bawialnię, stolik kawowy, komoda, stół z krzesłami
- aneksu kuchennego -> lodówka, zmywarka, ekspres kapsułkowy do kawy, płyta indukcyjna, mikrofala, sztućce, szklanki, garnki itd
- łazienki z prysznicem, WC, umywalką
- jednej sypialni -> 1 x łóżko małżeńskie 140cm z tv 32', szafa oraz szafki nocne
- drugiej sypialni -> 2 x łóżko pojedyncze, szafki nocne oraz komoda
Domki Deluxe z tarasem o powierzchni 35 m2 dla max 4 osób wykończone w wysokim standardzie składają się z :
- salonu -> rozkładany wypoczynek, tv 42" ze smartem z podglądem live na bawialnię, stolik kawowy, stół z krzesłami
- aneksu kuchennego -> lodówka, zmywarka, ekspres kapsułkowy do kawy, płyta indukcyjna, mikrofala, sztućce, szklanki, garnki itd
- łazienki z prysznicem, WC, umywalką
- sypialni -> 1 x łóżko małżeńskie 160cm z tv 32', szafa oraz szafki nocne
Do każdego domku przynależy prywatny taras z wygodnym wypoczynkiem. Do dyspozycji gości grill.
Oferujemy Państwu:
- komfortowe domki ze zmywarką i ekspresem do kawy oraz prywatnym tarasem
- animacje dla dzieci w okresie lipiec-sierpień
- bawialnie z kącikiem dla dzieci, PlayStation 4Pro, piłkarzykami i wiele więcej
- leżaki i parawan na wyposażeniu każdego domku
- internet WiFi
- plac zabaw dla dzieci
- duży zielony teren do gry w piłkę, freezby czy badmintona
- najlepszą restaurację według Google w Międzywodziu na przeciwko z rabatem 5% dla klientów Holiday Point
- monitorowaną bawialnie z podglądalem na TV w domku
- ogrodzony i monitorowany teren
- udogodnienia dla maluszków m.i.zabezpieczenie na schody, wanienki, nocniki, krzesełka dla dzieci, łóżeczka
Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 40 %. W okresie wakacyjnym wynajmujemy pobyty 7 lub 14 dni od soboty do soboty
Zwierzęta nie są akceptowane.
Serdecznie zapraszamy do rezerwacji !
Wyposażenie
Przestronny domek z tarasem o powierzchni 67 m2. Na piętrze znajdują się dwie osobne sypialnie. Jedna większą z łóżkiem małżeńskim 140cm, TV LED 32', duża szafa, toaeletka. Mniejsza z dwoma pojedyńczymi łóżkami 90 cm.
Na parterzene znajduje się duży pokój z rozkładaną sofą, TV 42'ze smart, stół z krzesłami oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką i ekspresem kapsułkowym. Znajduję się tu również nowoczesna łazienka z prysznicem, WC oraz szafką z umywalka. Goście otrzymują zestaw startowy kosmetyków.
Każdy domek posiada prywatny taras z dużym wypoczynkiem z widokiem na ogród, plac zabaw i bawialnie - dzieci są zawsze na widoku a dorśli popiją pyszną kawkę na tarasie :)
Cennik
Ceny domków od 350 zł do 780 zł doba w zależności od terminu pobytu.
Cena zawiera:
- pościel
- ręczniki
- media
- animacje dla dzieci (lipiec - sierpień)
- 1 miejsce parkingowe
- korzystanie z bawialni
- wypożyczalnia kijów do nordic walkig
oraz gier planszowych
- 2 leżaki i parawan na wyposażeniu domku
- zestaw startowy kosmetyków
- zestaw startowy do zmywarki i ekpresu (można dokupić w recepcji)
- 5% rabat do restauracji Port Restauracja
- podatek Vat