Opis

Domki Gustav - to nowo wybudowane (2020 rok) luksusowe domki w konstrukcji drewnianej położone przy ulicy Szkolnej w Międzywodziu.

Nasze Domki oraz teren zielony wraz z parkingiem to miejsce zaprojektowane z myślą o relaksie i wypoczynku. Każdy domek zbudowany został w całości z drewna świerkowego ocieplonego włóknem drzewnym . Domki Gustav to kompleks 7 domków zestawionych w szeregu o powierzchni 60m2 w raz z tarasem. Każdy z domków składa się z dwóch przytulnych sypialni (na piętrze) oraz salonu z jadalnią i aneksem kuchennym (na parterze). Domki przeznaczone są dla 4-6 osób.

 

Wyposażenie

Parter domku składa się z wszechstronnego salonu wyposażonego w 40 calowy TV z płaskim ekranem, wygodną rozkładaną sofę oraz stolik kawowy. W części aneksu kuchennego znajduje się duży stół + 4 krzesła, lodówko-zamrażarka, czajnik bezprzewodowy, płyta elektryczna, zmywarka, kompletne wyposażenie sztućców, zastaw talerzy oraz garnków.
Łazienka wyposażona w duży komfortowy prysznic który zapewni idealną relaksacyjną kąpiel.
Na piętrze znajdują się dwie sypialnie wyposażone w duże łóżko dla par oraz w dwa pojedyńcze.
W każdym z pomieszczeń umiejscowione zostały pojemne komody w trosce o komfort naszych wczasowiczów.

Wyślij zapytanie

Domki Gustav

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Natalia Gramczewska , Szkolna 1, 72-415, Międzywodzie , który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.1260 wyświetleń w 2023r.
Domki Gustav

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu miedzywodzie.net.pl

+48 519 716 347
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00