Atrakcje Turystyczne

Plaża w Międzywodziu

Plaża w Międzywodziu jest piaszczysta i szeroka ze strzeżonym latem kąpieliskiem morskim - to największa atrakcja turystyczna Międzywodzia. Przy plaży dość wysokie wydmy z lasami sosnowo-świerkowymi, a na wydmie znajduje się kawiarnia z tarasem widokowym. więcej »

Bałtycki Park Edukacyjny

Bałtycki Park Edukacyjny to doskonałe miejsce dla dzieci. To tutaj mogą zainteresować się fauną i florą naszego morza. Na skwerze znajduje się plac zabaw dla maluchów, ławeczki oraz siłownia zewnętrzna. Wstęp do parku jest darmowy. więcej »

ul. Bałtycka, Międzywodzie

Woliński Park Narodowy

Będąc w Międzywodziu warto się wybrać do Wolińskiego Parku Narodowego. Znajdują się tu punkty widokowe na Górze Gosań, na Piaskowej Górze, na Kawczej Górze. Prócz tego przystankiem obowiązkowym, zwłaszcza dla dzieci, jest Zagroda Pokazowa Żubrów, gdzie - prócz żubrów - znalazły schronienie potrzebujące pomocy sarny, jelenie, dziki i orły. więcej »

Park Miniatur w Dziwnowie

W Dziwnowie, około 4 kilometrów od Międzywodzia znajduje się Park Miniatur i Kolejek. Na pięknym, zielonym terenie zwiedzający mogą zobaczyć makiety latarni morskich z polskiego wybrzeża oraz mini kolejki. Na miejscu znajduje się również kawiarnia, sklep z pamiątkami oraz plac zabaw dla najmłodszych. więcej »

ul. Marynarki Wojennej 15, Dziwnów

Jazda konna - Stadnina koni "Pod Kogutem"

Wrzosowo Agro-Pensjonat Pod Kogutem - jazda konna nad morzem. Agro-Pensjonat Pod Kogutem oddalony jest od Międzywodzia o około 10 kilometrów, poleca jazdy konne dla dzieci i dorosłych z instruktorem. więcej »

ul. Wrzosowo 44, k/Dziwnówka

Latarnia morska Kikut koło Wisełki

Latarnia morska Kikut położona jest na terenie Wolińskiego Parku Narodowego, koło miejscowości Wisełka. Latarnia nie jest udostępniona do zwiedzania, ale warto ją zobaczyć. więcej »

72-513 Wisełka

Magiczny kompleks rozrywkowy - Oko Iluzji

Ciekawa atrakcja dla fanów iluzji. Kompleks rozrywki Oko Iluzji zlokalizowany jest w Pobierowie, około 18 kilometrów od Międzywodzia. To ciekawe miejsce jest idealne na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Dużo śmiechu gwarantowane. więcej »

ul. Grunwaldzka 35, 72-346 Pobierowo

Wystawa Miniatur Kolejowych w Rewalu

Wystawa Miniatur Kolejowych w Rewalu. Ciekawa atrakcja turystyczna w okolicy Międzywodzia, szczególnie dla dzieci. Na miejscu makiety kolejowe, modele pojazdów kolejowych, kącik zabaw dla dzieci. więcej »

ul. Dworcowa 21, 72-344 Rewal

Szlak Latarń Morskich woj. zachodniopomorskiego

Szlak Latarni Morskich prawie przez cały czas wiedzie wybrzeżem. Jedynie między Niechorzem a Kołobrzegiem wchodzi na chwilę w głąb lądu (ok. 10km), przechodząc przez Trzebiatów. więcej »

Dziwnów

Dziwnów jest oddalony od Międzywodzia o ok. 4,5 km w linii prostej na wschód. Biorąc pod uwagę odległości drogowe, to samochodem jest do przejechania ok. 5,5 km, drogą wzdłuż wybrzeża. więcej »

Dziwnówek

Dziwnówek to wieś położona w województwie zachodniopomorskim w gminie Dziwnów. Wieś znajduje się u nasady Mierzei Dziwnowskiej pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zatoką Wrzosowską, będącego północną częścią Zalewu Kamieńskiego. więcej »

Świnoujście

Świnoujście - miasto położone na kilkudziesięciu wyspach - to znane uzdrowisko i wczasowisko polskiego wybrzeża. więcej »

Międzyzdroje

Międzyzdroje to znane uzdrowisko i wczasowisko polskiego wybrzeża. Szerokie, piaszczyste plaże i wspaniały mikroklimat zachęcają do kąpieli morskich oraz słonecznych. więcej »

Kamień Pomorski

Kamień Pomorski to miasto w woj. zachodniopomorskim, położone nad brzegiem Zalewu Kamieńskiego i w odległości 8 kilometrów od wybrzeża Morza Bałtyckiego. więcej »

Wolin

Wolin to nieduże miasto leżące na największej w Polsce wyspie - Wyspie Wolin. Miasteczko położone sjest na południowym krańcu wyspy. Prawa miejskie Wolin uzyskał w 1278 r. więcej »

Pobierowo

Centrum Pobierowa stanowi główna i najdłuższa ulica - Grunwaldzka. Liczne są tu ogródki piwne, bary i restauracje a także sklepy i stoiska uliczne z pamiątkami, konfekcją i bursztynową biżuterią. więcej »

Niechorze

Niechorze może pochwalić się szeroką piaszczystą plażą, na której można spotkać kolorowe rybackie kutry. Z plaży można również dostrzec dominującą nad okolicą latarnię morską zbudowana w 1866 r. więcej »

Rewal

Rewal corocznie przyciąga wielu turystów, oferując im wiele atrakcji turystycznych: szeroką plażę, wspaniały mikroklimat, czystą wodę, place zieleni oraz wiele atrakcji i rozrywek. więcej »

Trzęsacz

Jadąc wzdłuż wybrzeża z Międzywodzia na wschód, dojedziemy do Trzęsacza, oddalonego od Międzywodzia o ok. 24km. więcej »