Atrakcje Turystyczne

Zalew Kamieński

Zalew Kamieński to kolejna atrakcja turystyczna w Międzywodziu. Zalew na Dziwnie, przez Dziwnę łączy się z Zalewem Szczecińskim i Morzem Bałtyckim. Zalew to raj dla wędkarzy, to również doskonałe miejsce do praktykowania różnego rodzaju sportów wodniackich. więcej »

Przystań jachtowa

W Międzywodziu, na Zalewie Kamieńskim, znajduje się przystań jachtowa - cumują tu niewielkie jachty, można wypożyczyć sprzęt pływający. Latem można popłynąć turystycznym stateczkiem w rejs po zalewie. więcej »

ul. Zatoczna, Międzywodzie

Jezioro Martwa Dziwna

Jezioro Martwa Dziwna było niegdyś ujściem rzeki Dziwna do Bałtyku. Kanał ten na przestrzeni lat ulegał naturalnemu wypłycaniu. więcej »

Bałtycki Park Edukacyjny

Bałtycki Park Edukacyjny to doskonałe miejsce dla dzieci. To tutaj mogą zainteresować się fauną i florą naszego morza. Na skwerze znajduje się plac zabaw dla maluchów, ławeczki oraz siłownia zewnętrzna. Wstęp do parku jest darmowy. więcej »

ul. Bałtycka, Międzywodzie

Nadmorski Szlak Turystyczny E9

Nadmorski Szlak Turystyczny rozpoczyna się w Świnoujściu, a kończy w Żarnowcu i obejmuje większą część wybrzeża. Cała trasa liczy około 380 kilometrów. Nadmorski Szlak Turystyczny jest częścią europejskiego szklaku E9 rozpoczynającego się w Portugalii, a kończącego się w Estonii. więcej »

Woliński Park Narodowy

Będąc w Międzywodziu warto się wybrać do Wolińskiego Parku Narodowego. Znajdują się tu punkty widokowe na Górze Gosań, na Piaskowej Górze, na Kawczej Górze. Prócz tego przystankiem obowiązkowym, zwłaszcza dla dzieci, jest Zagroda Pokazowa Żubrów, gdzie - prócz żubrów - znalazły schronienie potrzebujące pomocy sarny, jelenie, dziki i orły. więcej »

Motylarnia Dziwnów

Motylarnia Dziwnów to miejsce gdzie spotkać można przepiękne egzotyczne motyle.Czynne przez cały tydzień w godzinach 10 - 19 . więcej »

Dziwnów, Marynarki Wojennej, 72-420

Dziwnów

Dziwnów jest oddalony od Międzywodzia o ok. 4,5 km w linii prostej na wschód. Biorąc pod uwagę odległości drogowe, to samochodem jest do przejechania ok. 5,5 km, drogą wzdłuż wybrzeża. więcej »

Dziwnów

Dziwnówek

Dziwnówek to wieś położona w województwie zachodniopomorskim w gminie Dziwnów. Wieś znajduje się u nasady Mierzei Dziwnowskiej pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zatoką Wrzosowską, będącego północną częścią Zalewu Kamieńskiego. więcej »

Dziwnówek

Świnoujście

Świnoujście - miasto położone na kilkudziesięciu wyspach - to znane uzdrowisko i wczasowisko polskiego wybrzeża. więcej »

Świnoujście

Międzyzdroje

Międzyzdroje to znane uzdrowisko i wczasowisko polskiego wybrzeża. Szerokie, piaszczyste plaże i wspaniały mikroklimat zachęcają do kąpieli morskich oraz słonecznych. więcej »

Kamień Pomorski

Kamień Pomorski to miasto w woj. zachodniopomorskim, położone nad brzegiem Zalewu Kamieńskiego i w odległości 8 kilometrów od wybrzeża Morza Bałtyckiego. więcej »

Kamien pomorski

Wolin

Wolin to nieduże miasto leżące na największej w Polsce wyspie - Wyspie Wolin. Miasteczko położone sjest na południowym krańcu wyspy. Prawa miejskie Wolin uzyskał w 1278 r. więcej »

Pobierowo

Centrum Pobierowa stanowi główna i najdłuższa ulica - Grunwaldzka. Liczne są tu ogródki piwne, bary i restauracje a także sklepy i stoiska uliczne z pamiątkami, konfekcją i bursztynową biżuterią. więcej »

Niechorze

Niechorze może pochwalić się szeroką piaszczystą plażą, na której można spotkać kolorowe rybackie kutry. Z plaży można również dostrzec dominującą nad okolicą latarnię morską zbudowana w 1866 r. więcej »

Niechorze

Rewal

Rewal corocznie przyciąga wielu turystów, oferując im wiele atrakcji turystycznych: szeroką plażę, wspaniały mikroklimat, czystą wodę, place zieleni oraz wiele atrakcji i rozrywek. więcej »

Trzęsacz

Jadąc wzdłuż wybrzeża z Międzywodzia na wschód, dojedziemy do Trzęsacza, oddalonego od Międzywodzia o ok. 24km. więcej »