Polecane obiekty

TOMASZ Międzywodzie Domki BLISKO MORZA RELAKS - Międzywodzie Hotel AMBER SUITE Marena Wellness & Spa ***

 

Atrakcje w Międzywodziu i okolicy:

Plaża w Międzywodziu - zadbana, piaszczysta i szeroka plaża zachęca do kąpieli morskich i słonecznych.
Przystań jachtowa przy Zatoce Kamieńskiej - w ostatnich latach kompleksowo zmodernizowana i dostosowana do standardów europejskich.
Woliński Park Narodowy - położony na Wyspie Wolin, jeden z najpiękniejszych parków w Polsce.

Ośrodek Wypoczynkowy ALBATROS

ul. Zatoczna 1, ul. Klonowa 32, ul. Westerplatte 3
607 812 917
Szanowni Państwo ! Planując wypoczynek ograniczeni dziś jesteśmy jedynie wyobraźnią. Cieszy więc fakt, iż rok rocznie tak wiele osób powraca nad nasze jakże urokliwe morze. Odwiedzamy ponownie miejsca znane często od lat, niewielkie nadmorskie miasteczka, nierzadko wsie i ukryte osady... Międzywodzie na tle nadmorskich miejscowości prezentuje się szczególnie interesująco! Gorąco zachęcamy do odwiedzania nas

Opis pokoi

Domki bliźniaki Nowe (wybudowane w czerwcu 2006r.) domki letniskowe z bali w zabudowie bliźniaczej z niezależnymi wejściami dla dwóch rodzin 4-6 osobowych (ok. 27 m kw.). Domki starszego typu Domki w zabudowie bliźniaczej z niezależnymi wejściami dla dwóch rodzin 3-4 osobowych, jednopokojowe w standardzie podstawowym bez wody. Domki kempingowe Ewa Nowe domki położone 350 m od morza, przy lesie na ogrodzonej posesji. Dwupokojowe nowe domki z aneksami kuchennymi i łazienkami. Przed domkiem miejsce do grillowania. W każdym z pokoi znajduje się wersalka i łóżko pojedyncze - możliwości zakwaterowanie do 6 osób Ośrodek Wczasowo - Kolonijny Victoria położony niedaleko Zalewu Kamieńskiego i około 10 min od morza. W ośrodku znajdują się pokoje 2,3,4 osobowe z umywalkami i bez. Na korytarzach znajdują się węzły sanitarne oraz kabiny natryskowe. KOLONIE Zapraszamy dzieci na kolonie do Międzywodzia. Do ośrodków: Albatros i Victoria , których położenie i bliskość morza daje możliwość aktywnego wypoczynku. Służymy swoim paroletnim doświadczeniem. Gwarantujemy udany i bezpieczny wypoczynek.Cena kolonii od 60,00 zł.
x

Ośrodek Wypoczynkowy ALBATROS

ul. Zatoczna 1, ul. Klonowa 32, ul. Westerplatte 3

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Na ten adres odpiszemy

Kod weryfikacyjny
Wyświetleń: dzisiaj: 34 / w tym miesiącu: 691 / wszystkich: 21446 od 21.12.2012. Wizyty dzisiaj: 4 / wszytkich 2412 od 2015-05-20 .

Wizyt: 674 241, Dziś: 485, Osób online: 8

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem