Polecane obiekty

Plaża w Międzywodziu

Plaża - piaszczysta i szeroka plaża zachęca do kąpieli morskich i słonecznych. Przy plaży dość wysokie wydmy z lasami sosnowo-świerkowymi. Na wydmie znajduje się kawiarnia z tarasem widokowym.

Na plaży w sezonie letnim jest wydzielane niewielkie, strzeżone kąpielisko. Dzieci mogą tu poskakać na dmuchanej trampolinie, a dorośli skorzystać z oferty plażowego baru.

Kąpielisko strzeżone w Międzywodziu

Na plaży w Międzywodziu wydzielone zostało kąpielisko strzeżone przez ratowników WOPR. Kąpielisko znajduje się pomiędzy zejściami od ul. Westerplatte i ul. Szkolnej i czynne jest od w godzinach od 9.00 do 17.00. Sezon kąpielowy rozpoczną się 15.06, a kończy się 15.09.2017. Na terenie kąpieliska ustawione zostały kosze na śmieci i toalety. Dostęp oraz teren kąpieliska został przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Na obszarze strzeżonym obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt domowych. 

Największym atutem Gminy Dziwnów jest prawie osiemnaście kilometrów szerokich, piaszczystych i czystych plaż. W roku 2013, po spełnieniu wielu skomplikowanych procedur, Dziwnów, Dziwnówek i Międzywodzie, otrzymały certyfikat "Błękitna Flaga", świadczący o najwyższym standardzie kąpielisk.

Zobacz panoramę

Zobacz panoramę

Zobacz panoramę

Ostatnia aktualizacja - lipiec 2017r.

Mapa

Komentarze

Dodaj komentarz
  • PlażaAutor: Martini
    Plaża śliczna, ale czy wie ktoś czy wolno pływać na materacu przy plaży? Bo podobno nie można, ale c...
    Plaża śliczna, ale czy wie ktoś czy wolno pływać na materacu przy plaży? Bo podobno nie można, ale czy ktoś może mi odpowiedzieć?
Aby dodać swój komentarz, wypełnij poniższe pola. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Wizyt: 985 930, Dziś: 47, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem