Polecane obiekty

FAMILY HOLIDAY Domki BLISKO MORZA Pokoje Gościnne TOMASZ

Atrakcje w Międzywodziu i okolicy:

Plaża w Międzywodziu - zadbana, piaszczysta i szeroka plaża zachęca do kąpieli morskich i słonecznych.
Przystań jachtowa przy Zatoce Kamieńskiej - w ostatnich latach kompleksowo zmodernizowana i dostosowana do standardów europejskich.
Woliński Park Narodowy - położony na Wyspie Wolin, jeden z najpiękniejszych parków w Polsce (Pokazowa Zgroda Żubrów, njawyższy w Polsce klif - 93 m)

Międzywodzie Atrakcje Turystyczne

Plaża w Międzywodziu »

Plaża w Międzywodziu jest piaszczysta i szeroka ze strzeżonym latem kąpieliskiem morskim - to największa atrakcja turystyczna Międzywodzia. Przy plaży dość wysokie wydmy z lasami sosnowo-świerkowymi, a na wydmie znajduje się kawiarnia z tarasem widokowym. więcej »

Zalew Kamieński »

Zalew Kamieński to kolejna atrakcja turystyczna w Międzywodziu. Zalew na Dziwnie, przez Dziwnę łączy się z Zalewem Szczecińskim i Morzem Bałtyckim. Na zalewie znajduje Wyspa Chrząszczewska - trzecia, biorąc pod uwagę wielkość, wyspa w naszym kraju. Zalew to raj dla wędkarzy, to również doskonałe miejsce do praktykowania różnego rodzaju sportów wodniackich. Można popływać po zalewie kajakiem, rowerem wodnym lub spróbować swych sił w żeglarstwie bądź windsurfingu. więcej »

Przystań jachtowa »

W Międzywodziu, na Zalewie Kamieńskim, znajduje się przystań jachtowa - cumują tu niewielkie jachty, można wypożyczyć sprzęt pływający. Latem można popłynąć turystycznym stateczkiem w rejs po zalewie. więcej »

 • Międzywodzie, ul. Zatoczna

Jezioro Martwa Dziwna »

Jezioro Martwa Dziwna było niegdyś ujściem rzeki Dziwna do Bałtyku. Kanał ten na przestrzeni lat ulegał naturalnemu wypłycaniu, więc w 1900 postanowiono przekopać nowy kanał, by umożliwić żeglugę statków. Dawne ujście zasypano. Efektem tego by... więcej »

Bałtycki Park Edukacyjny »

Bałtycki Park Edukacyjny to doskonałe miejsce dla dzieci. To tutaj mogą zainteresować się fauną i florą naszego morza. Na skwerze znajduje się plac zabaw dla maluchów, ławeczki oraz siłownia zewnętrzna. Wstęp do parku jest darmowy. więcej »

 • Międzywodzie, ul. Bałtycka

Sporty wodne »

Międzywodzie to nie tylko piękna plaża i morze. To również doskonałe miejsce dla fanów różnego rodzaju sportów wodnych. Entuzjaści mogą szlifować swoje umiejętności na morzu lub wybrać się nad Zalew Kamieński, gdzie wody są nieco spokojniejsze. więcej »

 • Międzywodzie, Zalew Kamieński

Trasy rowerowe »

Międzywodzie to ciekawe miejsce nie tylko dla fanów całodniowego plażowania. Również urlopowicze preferujący aktywne spędzanie wolnego czasu znajdą tutaj coś dla siebie. W okolicy przebiega kilka tras rowerowych. Wybierając się na wycieczkę możemy podziwiać piękne, nadmorskie panoramy. więcej »

Nadmorski Szlak Turystyczny E9 »

Nadmorski Szlak Turystyczny rozpoczyna się w Świnoujściu, a kończy w Żarnowcu i obejmuje większą część wybrzeża. Cała trasa liczy około 380 kilometrów. Nadmorski Szlak Turystyczny jest częścią europejskiego szklaku E9 rozpoczynającego się w Portugalii, a kończącego się w Estonii. więcej »

Park Miniatur w Dziwnowie »

W Dziwnowie, około 4 kilometrów od Międzywodzia znajduje się Park Miniatur i Kolejek. Na pięknym, zielonym terenie zwiedzający mogą zobaczyć makiety latarni morskich z polskiego wybrzeża oraz mini kolejki. Na miejscu znajduje się również kawiarnia, sklep z pamiątkami oraz plac zabaw dla najmłodszych. więcej »

 • Dziwnów, ul. Marynarki Wojennej

Salon gier VR MODE »

Salon gier VR MODE zainteresuje fanów wirtualnej rzeczywistości. Dzięki specjalnym okularom można przenieść się w ciekawe miejsca, bronić średniowiecznego zamku czy odeprzeć atak rządnych krwi zombie. więcej »

 • Dziwnów, ul. Adama Mickiewicza

Woliński Park Narodowy »

Będąc w Międzywodziu warto się wybrać do Wolińskiego Parku Narodowego. Znajdują się tu punkty widokowe na Górze Gosań, na Piaskowej Górze, na Kawczej Górze. Prócz tego przystankiem obowiązkowym, zwłaszcza dla dzieci, jest Zagroda Pokazowa Żubrów, gdzie - prócz żubrów - znalazły schronienie potrzebujące pomocy sarny, jelenie, dziki i orły. więcej »

Jazda konna »

Wrzosowo Agro-Pensjonat Pod Kogutem - jazda konna nad morzem. Agro-Pensjonat Pod Kogutem oddalony jest od Międzywodzia o około 10 kilometrów, poleca jazdy konne dla dzieci i dorosłych z instruktorem. więcej »

 • Wrzosowo 44 k/Dziwnówka
 • 91 381 29 31
 • rezerwacje@podkogutem.fr.pl

Latarnia morska Kikut koło Wisełki »

Latarnia morska Kikut położona jest na terenie Wolińskiego Parku Narodowego, koło miejscowości Wisełka. Latarnia nie jest udostępniona do zwiedzania, ale warto ją zobaczyć. więcej »

 • 72-513 Wisełka

Pole Golfowe Kołczewo »

A może golf? Niedaleko Międzywodzia, w Kołczewie działa pole golfowe - Amber Baltic Golf Club. Na 66 ha znajdują się 18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej "Amber", 9-dołkowe pole golfowe "Baltic", pole treningowe. więcej »

 • 72-514 Kołczewo, ul. Bałtycka 13
 • 514 021 218

Oko Iluzji »

Ciekawa atrakcja dla fanów iluzji. Kompleks rozrywki Oko Iluzji zlokalizowany jest w Pobierowie, około 18 kilometrów od Międzywodzia. To ciekawe miejsce jest idealne na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Dużo śmiechu gwarantowane. więcej »

 • 72-346 Pobierowo, ul. Grunwaldzka 35
 • 504 014 479

Wystawa Miniatur Kolejowych w Rewalu »

Wystawa Miniatur Kolejowych w Rewalu. Ciekawa atrakcja turystyczna w okolicy Międzywodzia, szczególnie dla dzieci. Na miejscu makiety kolejowe, modele pojazdów kolejowych, kącik zabaw dla dzieci. więcej »

 • 72-344 Rewal, ul. Dworcowa 21
 • 536 080 301
 • w.m.k.rewal@gmail.com

Wizyt: 800 186, Dziś: 514, Osób online: 8

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem